загрузка...


Ділан Рейнхарт постане перед нами в якості відставного оперативника, який раніше працював в рядах ЦРУ. Він досить хорошим був співробітником, але з волі випадку або з певних обставин (що нам поки не зрозуміло), змушений розпрощатися з улюбленою працею. Постійне перебування в напрузі, почуття безперервної небезпеки і відсутність контролю над власним життям змусили Ділана подати у відставку, звільнивши місце для більш стійкого до цих складнощів колеги. Ділан рішуче уявляє своє життя в інших фарбах.

Він мріє про те, щоб робити все так, як відбувається у оточуючих. Нормальне життя — ось що для героя межа його мрій. У ключового персонажа цієї повної драматизму історії є якісь таланти, що знаходяться за межами тієї спеціальності, яку він присвятив більшу частину життя. Професорський шлях — це усвідомлено обрана в цьому лінія життя і проходження Ділана. Його підтримують колеги з наукової діяльності, люблять студенти, їм захоплюються і намагаються на нього схожим. Ділан демонструє відмінне знання такої галузі науки, як психологія. У цій галузі у героя є відмінний потенціал для розвитку.

Паралельно з цим він створює детективні романи, в основі яких лежить реальний досвід. Завдяки тому, що в творах є місце виключно цим подіям, Ділан швидко стає досить популярним письменником. Серіал Інстинкт 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дуглас Арніокоскі, Костянтин Макрис, Чері Ноулан
Актори: Джон Майньері, Алан Каммінг, Бояна Новакович, Майкл Б. Сільвер, Джина Діас, Евелін Лью, James Bodnar, Крістофф Бродер, Rayna Starr, Фейт Логан

загрузка...