загрузка...


Йеллоустоун — дивовижний парк, де щорічно буває величезна кількість туристів. Здавалося б, що саме в цьому місці повинен панувати порядок і всі мають досить доброзичливо ставитися до відвідувачів і до місцевих жителів. Тільки ось саме в цих краях відбувається багато таких подій про які люди навіть не здогадуються. І часом місцевим жителям доводиться стикатися з неймовірними труднощами. Джону доводиться зовсім непросто. Він живе разом зі своєю сім’єю на величезному ранчо, яке колись приносило йому неймовірний дохід.

Але воно знаходиться неподалік від парку і звичайно ж такою територією хотіли б заволодіти абсолютно все. Не дивно, що через цю місцевість відбувається справжнісінька війна. У ній бере участь одна досить відома кримінальна угруповання, жадібні забудовники, які вже бачать прибуткові побудови, які дозволяють їм загрібати мільйони в свою кишеню. Разом з ними на цю землю претендує і сам парк, який має намір втілити свої плани в життя і мріє як можна швидше отримати це ранчо.

Але чоловік не має наміру нікому його продавати, у нього свої плани на життя. Що ж чекає Джона насправді попереду і чи зможе він відбитися від всіх претендують на його територію? Серіал Йеллоустоун 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тейлор Шерідан
Актори: Кевін Костнер, Келлі Райллі, Коул Хаузер, Люк Граймс, Уес Бентлі, Келсі Эсбиль, Brecken Merrill, Джил Бірмінгем, Йен Боен, Дейв Еннейбл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress