Йеллоустоун-величезний загальнонаціональний парк і біосферний заповідник, розташований на північному заході США. Він, до всього іншого, знаходиться під охороною такої солідної організації, як ЮНЕСКО. У парку абсолютно дика, незаймана людиною природа — ліси, озера, дикі тварини і чисте повітря. Не дарма туди постійно приїжджають тисячі туристів з усього світу. Але ніхто з них не знає, що поруч із заповідником, та майже що в ньому, знаходиться ранчо Джо Даттона. Ця земля належить його родині ще з часів завоювання Америки і війни за незалежність.

Тому Джон дуже пишатися тим, що його рід причетний до такої давньої історії. Керівництво парку вже давно викупив би це ранчо, але Джон і чути про це не хоче, а ще виявляється, що на ці землі претендує не тільки заповідник. Якісь забудовники, які не проти перетворити частину незайманої природи в базу відпочинку, теж були б раді отримати в свою власність ранчо. А ще корінні жителі цих земель, індіанці, які вже давно поглядають у бік даної ділянки, вважаючи його як би по праву своїм. Серіал Йеллоустоун 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи вистоїть Джон проти всіх бажаючих до земельки, адже нерідко в цьому протистоянні залишається один на один, тому, що в його власній родині теж не всі бажають жити в такій глушині?

Режисер: Тейлор Шерідан, Стефен Т. Кей
В ролях: Йен Боен, Кевін Костнер, Люк Граймс, Келлі Райллі, Уес Бентлі, Коул Хаузер, Келсі Эсбиль, Brecken Merrill, Jefferson White, Джил Бірмінгем

загрузка...