загрузка...


Головний герой цього серіалу-хлопець, що займається перевезенням і доставкою заборонених наркотичних речовин. Попросту кажучи, він – наркокур’єр. І він не з чуток знає, що у кожного з його клієнтів були свої причини встати на цей шлях і почати приймати наркотики. Хлопець завжди перебуває в гарному настрої, ніколи не сумує, і разом з травичкою дарує всім позитив. Він здатний в найкоротші терміни доставити свій вантаж в будь-яку точку Нью-Йорка. Хоча вважає за краще працювати в районі Брукліна. Важкою наркотою він не займається, поширює виключно марихуану. Багато хто взагалі вважає, що він працює фармацевтом, оскільки так добре розбирається у властивостях товару.

Адже багатьом людям офіційно дозволено займатися курінням трави, у таких проблем з придбанням товару не виникає. А що робити іншим? Доводиться йти незаконним шляхом. Тоді вони і звертаються до нашого героя. Він працює виключно з надійними клієнтами. Кому потрапило він свій товар не продасть. І всі вони аж ніяк не кінчені наркомани, а люди, з тієї чи іншої причини пристрастилися до цієї шкідливої звички. Клієнти теж довіряють розповсюджувачу і частенько виливають йому душу. А що робити, якщо немає ні родичів, ні розуміючих друзів?

Тому наш герой і стає для своїх клієнтів не тільки постачальником, але і, можна сказати, психологом. Він готовий вислухати будь-якого і допомогти в міру можливостей. Серіал Кайф з доставкою 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Катя Блікфелд, Бен Сінклер, Сара Войлет-Блайс
Актори: Джемі Саймон, Кріс Роберті, Майкл Сиріл Крейтон, Бренна Палугі, Грета Лі, Ейвері Монс, Бен Сінклер, Моллі Кнефель, Хелен Йорк, Кендес Такстон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress