Наркотичні речовини щільно увійшли в людське життя. Позбутися від вживання такого негативного засобу досить складно. Залежність виробляється миттєво, а ось сила волі, щоб зупинитися, прокидається не в кожній людині. Багато люди точно знають, де можна дістати певний вид забороненої трави. Дилери працюють постійно, готові продати будь-яку дозу за пристойну грошову суму. Кур’єрів по доставці травички ще немає. Головний герой перший, хто вирішив зайнятися подібним заняттям. Це дуже вигідний бізнес, адже багато наркоманів не бажають їхати в невідоме місце за черговою дозою.

В якості товару у персонажа є тільки марихуана. Траву герой возить певному колу клієнтів. Це перевірені люди, які беруть наркотики для себе. Приїжджаючи до клієнта, хлопцеві доводиться виконувати роль не тільки доставщика, дилера, але і психолога. Багато людей потребують його допомоги. І юнак готовий їм її надати. Він не змушує людей вживати шкідливі препарати і палити їх, якщо вони відмовляються від замовлення, хлопець спокійно їде.

Кожна людина сама має право вибирати, як їй розпоряджатися власним життям. Можливо, чергова доза здатна стати для молодих чоловіків останньою. Серіал Кайф з доставкою 3 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бен Сінклер, Катя Блікфелд, Еліза Хіттман
В ролях: Бен Сінклер, Яель Стоун, Кейт Лін Шейл, Грета, Ребекка Наомі Джонс, Исмениа Мендез, Абдулла «Кід» Саїд, Пітер Фрідман, Олександра Одер, Клем Чунг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress