Третій сезон захоплюючого серіалу розповість нам про те, що все-таки вдалося дізнатися детективу. Як нам відомо Майкл вже давно веде розслідування, яке пов’язане з пропажею дітей. Довгий час слідство знаходилося в глухому куті і не могло зрозуміти, що ж насправді відбувається на їх території. Як би вони не допитували всіх, як би не вивчали все що тільки пов’язано з дітьми, так вони і не змогли з’ясувати хто ж стоїть за цим всім. Тільки проникливому Майклу вдалося зіставити всі факти воєдино, щоб усвідомити, що весь цей час слідство йшло хибним шляхом і насправді злочинця потрібно шукати в іншому місці.

Виявляється всі діти дивилися дивну дитячу передачу, яка несла в собі прихований підтекст. Тепер потрібно вивчити кілька випусків, щоб нарешті знайти того, хто стоїть за дивним зникненням дітей. Тільки й цього буде мало, оскільки буде не просто знайти власника каналу і всіх, хто має хоч якесь відношення до цієї передачі. Серіал Канал Зеро 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

А значить це говорить лише про те, що розслідування тільки починається, адже злочинця потрібно починати шукати з самого початку, не спираючись на ті дані, до яких вони прийшли минулого. Так що ж це за така дивна передача і кому потрібні діти?

Режисер: Крейг Уілльям Макнейлл, Steven Piet, Arkasha Stevenson
Актори: Abigail Pniowsky, Keenan Lehmann, Amy Forsyth, Джон Керролл Лінч, Пол Шнайдер, Фіона Шоу, Luisa D’Oliveira, Шон Бенсон, Luca Villacis

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress