Джилліан і Том Ходжсон виявляють в підвалі свого будинку блакитні двері, яких раніше ніколи не було. Безуспішні спроби її відкрити ні до чого не призводять. Водночас відносини між Томом і Джилліан починають поступово руйнуватися. Джилліан бачить, як чоловік спілкується з незнайомою жінкою, Том йде вечорами, а Джилліан стежить за ним. Зрештою їм вдається розкрити підвальні двері і вони виявляють за нею ще одну двері, яка так само не піддається ніяким спробам її відкрити. Друг Тома безуспішно намагається допомогти. За випадковим збігом обставин двері відкриваються тільки Джилліан і вона випускає з прихованої кімнати страшної людини, яка просто тікає.

Саме це призводить до низці численних подій, супроводжуваних кривавими вбивствами і незрозумілими ситуаціями. Том все більше починає переживати вже за своє власне життя. Смерть друга і поява в їхній родині дивного сусіда все більше заплутує ситуацію. Тому доводиться розповісти Джилліан всі секрети свого минулого.

Незважаючи на уявну близькість між ними виникає прірва недовіри і брехні, оскільки зрада пущена в сім’ю один раз вже нікуди не може зникнути. Серіал Канал Зеро 4 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крейг Уілльям Макнейлл, Steven Piet, Arkasha Stevenson
Актори: Abigail Pniowsky, Keenan Lehmann, Amy Forsyth, Джон Керролл Лінч, Пол Шнайдер, Фіона Шоу, Luisa D Oliveira, Шон Бенсон, Luca Villacis

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress