Колись Кандіс Ренуар служила у французькій поліції. Завдяки працьовитості і цілеспрямованості вона швидко просувалася по кар’єрних сходах. Проте їй довелося залишити улюблену роботу, щоб відправитися слідом за новоспеченим чоловіком в Сінгапур. Там жінка обзавелася чотирма дітьми. Але в підсумку її шлюб розпався. За обопільним рішенням сини і донька залишилися з матір’ю. Після деяких роздумів головна героїня повертається до Франції разом з дітлахами. Вона планує знову працевлаштуватися в правоохоронні органи. Колишнє начальство впевнене, що Кандіс не втратила ділової хватки і здібностей, які настільки необхідні хорошим сищикам.

Жінку відправляють в невелике французьке місто. Тут вона приступає до обов’язків керівника одного з поліцейських департаментів. Новоявлені підопічні Ренуар зі скептицизмом ставляться до неї самої і її досягнень. Грубуваті детективи вважають, що вона не протримається тут і трьох днів. Однак охоронці закону серйозно недооцінюють нову начальницю. Серіал Кандіс Ренуар — детектив із декрету 6 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кандіс відразу дає зрозуміти підлеглим, що жарти з нею погані. При цьому вона дає їм повну свободу дій. Головна героїня відмінно розуміє, що багато в чому саме ініціатива сищиків сприяє успіхам у розслідуванні.

Режисер: Nicolas Picard, Stéphane Malhuret, Olivier Barma
Актори: Cécile Bois, Рафаель Ленгле, Gaya Verneuil, Дэльфин Річ, Clara Antoons, Etienne Martinelli, Alexandre Ruscher, Paul Ruscher, Саміра Лашаб, Stéphane Blancafort

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress