Серіал Капріка 1 сезон (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У серіалі «Капріка» мова піде про космічне протистояння двох різних громад, що після невдалого експерименту вирішили піти один на одного війною. Головний герой цієї історії звичайний юнак, що належить до відомої сім’ї. Живе він на віддаленій планеті, яку кілька століть тому колонізували перші земні астронавти. Планета почала розвиватися сама, і залежала від Землі тільки в економічному плані. Але після того, як жителі навчилися видобувати з найближчих комет платину і срібло, грошові відносини поволі зійшли на немає. Розвинена видобуток корисних копалин дозволила планеті існувати окремо.

Вчені почали величезну низку дослідів, використовуючи тільки що отримані ресурси з новою, раніше не дослідженою боку. Біологічні дослідження кращих умів наукового співтовариства дали дуже дивні результати. Люди навчилися робити органічні тіла, які абсолютно нічим не відрізняються від біологічно створених. Коли хтось вирішує спробувати вселити в оболонку свідомість комп’ютера, то трапляється страшне. Штучний інтелект бере гору над натовпом, і явивши світу істота нового покоління.

Всі інші люди автоматично стають не доля, бо створене божество перевершує їх як у фізичному, так і в інтелектуальному плані. Серіал Капріка 1 сезон (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Нанкін, Джонас Пат, Джон Дав
В ролях: Ерік Столц, Есай Моралес, Паула Малкомсон, Алессандра Торесон, Магда Апанович, Саша Ройз, Поллі Уокер, Джим Томсон, Брайан Маркинсон, Хіро Канагава


загрузка...