З усіх героїв телевізійної всесвіту Марвел Френк Кастл самий людяний (але не гуманний), реальний і зрозумілий. Хоча б тому що він не фантастичний супергерой, чиї бойові таланти зросли з постійних тренувань і смертельно небезпечних військових випробувань. Він жива людина з плоті і крові, чиє серце і розум розірвані на шматки смертю дружини і дітей, які були по-звірячому вбиті на очах у який повернувся з війни солдата. Любов фанатів крутих екшн герой бойовиків Джона Бернтала завоював моментально, першим епізодом на екрані – багато хто вважає, що явище тренованого солдата спецназу, який зірвався з ланцюга це найкраще, що було у другому сезоні Шибайголови.

Разом з червоним дияволом Пекельної Кухні лютий бойовик Касл є головною зіркою телевізійних коміксів Марвел, а після гучного пшику команди Захисників дебютна глава сольника Панішера набуває особливого значення, ставши ключовою подією осені 2017. Дату прем’єри автори тримають у секреті, збираючись здійснити вихід безжального кілера в стилі як грім серед ясного неба – Караючий месник завжди приходить несподівано. Жорстоко покаравши високопоставлених злочинців, відповідальних за смерть рідних, Касл заліг на дно, зникнувши з поліцейських зведень і кримінальних розборок. Серіал Каратель 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але ми-то знаємо, що вбивати, карати, викорінювати зло – це все, що вміє запеклий вбивця, якого крім тотальної війни витрачати свою кипучу енергію нікуди. Кривавих жахів, моторошних злочинів та інших жорстоких злодіянь на вулицях Нью-Йорка менше не стає.

Режисер: Енді Ґоддард, Карі Скоґланд
Актори: Джон Бернтал, Ембер Роуз Рева, Ебон Мосс-Бакрак, Бен Барнс, Джейм Рей Ньюман, Кобі Фрумер, Пол Шульц, Майкл Натансон, Ріплі Собо, Даніель Уеббер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress