У місті Алгонкин-Бей Джон Кардинал — неспокійний і задумливий поліцейський, який був виключений з відділу по розслідуванню вбивств через переконання шефа Ноеля Дайсона, що він став одержимий розслідуванням зниклої без вести корінний канадської дівчини. Коли тіло дівчинки, нарешті виявили, Джона перепризначають і прикріплюють до нього нового напарника Лізу Делорм. Спочатку дівчина займалася розслідуванням корупції в департаменті поліції, під підозру потрапив сам Кардинал, нібито він співпрацює з місцевим торговцем наркотиками, якому неодноразово вдавалося уникнути арешту.

Тим не менш, розслідування триває, і коло винуватців починає розширюватися. Кардинал вважає, що ці злочини скоює серійний вбивця, за інформацією про безвісти зниклих людей, є схожа закономірність, він активно діє тільки в цьому районі. Незабаром в бухті Алгонкин з’являється жінка страждає амнезією через постріл собі в голову. Також нові скоєні вбивства не залишають у спокої жителів канадської провінції.

Виявлені тіла понівечені так, ніби над ними відбувалися окультні і релігійні ритуали. Це були члени місцевої банди байкерів, відомі своєю торгівлю наркотичними засобами. Серіал Кардинал 3 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Деніел Гру
В ролях: Глен Гулд, Дебора Хей, Ерік Хікс, Девід Річмонд-Пек, Джефф Кларк, Ірен Пул, Том Барнетт, Racine Bebamikawe, Джеймс Байрон, Dylan Colton

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress