загрузка...


Софія Карппі-поліцейський детектив поліції Гельсінкі. Щоб пережити загибель чоловіка, збитого автомобілем на смерть два місяці тому, Софія заглиблюється в роботу. На будівництві компанії Темпо в районі Тулеволенранте знаходять оголений труп молодої жінки, загорнутий в поліетилен. В руках мертвої жертви були кали, а її одяг, складений дуже акуратно, знаходився неподалік на прибережних каменях. Новий напарник Карппі-детектив Саакарі нормі, щойно перевівся з відділу з фінансових злочинів, тому тямущої допомоги від новачка Софія не чекала.

Вона сама старанно приймається за розслідування, бажаючи тільки, щоб Норми не плутався під ногами. За медичними картками, виявленими в сумці загиблої, детектив змогла швидко впізнати тіло. Ще сорок годин тому це була дружина і мати двох дочок-Анна Бергдал. Вона працювала на будівельну компанію Темпо в якості консультанта по новому житловому проекту, на місці будівництва якого її і закопали. Серіал Карппі / Зустрічний вітер 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

29 жовтня Анна пішла на вечірку, влаштовану компанією, і не повернулася. Камери спостереження зафіксували момент, як Анна, йдучи з вечірки, сідала в машину керівника житлового проекту і її безпосереднього боса – Алекса Хайкала.

Режисер: Рік Йокела
Актори: Піхла Віітала, Лаурі Тілканен, Яни воланами, Томмі Корпела, Пірьо Лонка, Ріку Ніємінен, Памела Тола, Йонна Ярнефелт, Раймо Гренберг, Мікко Ноусіайнен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress