Після гучного скандалу, що вибухнув в Голлівуді, відбилася і на особистому житті і на кар’єрі актора Харлі Картера (Джеррі о’коннелл), він змушений повернутися в рідне провінційне містечко. Там він зустрічається з Сем Шоу, слідчим місцевої поліції, з якою вони дружили в ранньому дитинстві. Завдяки популярності, отриманої за час зйомок у детективному серіалі, Харлі стає її консультантом і помічником. Але чи зможе кіношний детектив стати в нагоді в розслідуванні цих злочинів? Картер, впевнений, що так! Адже в його арсеналі не тільки акторський талант, але й детективний досвід, набутий ним на знімальному майданчику.

Веселий, спритний і кмітливий голлівудський ловелас, миттєво перетворюється в улюбленця городян. Ніколи не думав успішний актор Харлі МакКей, що його кар’єра йде в гору завершитися подібним чином. Адже все було так добре: роль у рейтинговому серіалі, де він грав детектива, гроші капають, кар’єра розвивається, але раптовий нервовий припадок перед увімкненими камерами і все, кар’єрі кінець. Валіза, вокзал, рідне місто. Нудний, сонний, провінційне. Чим зайнятися, кому потрібні тут його акторські таланти? Серіал Картер 1 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дивіться онлайн серіал про безробітного актора, який став детективом. Його підібрала давня знайома, сержант Сем Клер, що працює детективом. Вони стануть напарниками і врятують місто від злочинності. Якщо вона тут є.

Режисер: Скотт Сміт, Джеймс Даннисон, Гейл Харві
В ролях: Джеррі О’коннелл, Сідні Тамиа Пуатьє, Крістіан Бруун, Джон Буржуа, Бренду Каміно, Кріс Фаркуар, Денніс Акаяма, Джоенн Боланд, Варун Саранга, Метт Барам

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress