загрузка...


​​​​Серіал, що оповідає про інтриги, що творяться в кулуарах Білого Дому, знайшов довгоочікуване продовження, що розповідає про наростаючу ворожнечу між двома дійовими особами. У першому сезоні нас познайомили з подружньою парочкою Андервуд. В той момент Френк обіймав посаду конгресмена Америки і збирався піти на підвищення, надаючи допомогти впливовому політику — Гаррету Уокеру, що зумів перемогти в президентських виборах. Новоспечений правитель відмовився від Френка, що природно розлютило, і він взявся за створення плану помсти.

В цьому, йому протягом останніх сезонів допомагала його вірна дружина Клер, що підтримує будь-які починання благовірного. Разом їм вдалося домогтися феноменальних результатів, і герой зміг сам стати президентом. Власне і сама Клер досягла певних кар’єрних успіхів, зайнявши посаду американського посла в ООН. Правда, потім все склалося таким чином, що подружжя посварилися, і все закінчилося остаточним розставанням і взаємними докорами.

Але віддана Френком жінка і не думає так просто опускати руки, і збирається продемонструвати свою спроможність і самодостатність. Серіал Картковий будинок 6 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Фоулі, Джон Девід Коулз, Карл Франклін
Актори: Сакіне Джеффрі, Майкл Гілл, Робін Райт, Корі Столл, Нейтан Дарроу, Моллі Паркер, Кейт Мара, Махершала Алі, Кевін Спейсі, Майкл Келлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress