загрузка...


Детективний телесеріал перенесе глядача в Нью-Йорк, де мешкає головний герой цієї історії. Річард-колись успішний письменник, який зараз знаходиться в невеликій творчій кризі. Він живе разом зі своєю матір’ю Мартою Роджерс, яка у часи молодості була відомою і популярною зіркою Бродвею, а також з дочкою-підлітком Алекс. Одного разу в місті відбувається серія вбивств, які в точності повторюють сюжети його книг. Таким чином, головний герой виявляється одним з підозрюваних у цій справі. Під час допиту він знайомиться з детективом поліції Кейт Беккет, яка веде цю справу.

Касл, довівши свою невинність, хоче допомогти слідству зловити небезпечного маніяка, натхненного книгами, який намагається його підставити. Таким чином чоловік бажає нарешті вийти з творчого застою і зібрати матеріал для чергового твору. У Річарда є великі зв’язки у вищому суспільстві, що відкриває перед ним і його новою напарницею будь-які двері. Серіал Касл 1-8 сезон (2009-2015) дивитися онлайн в хорошій якості.

В обмін на це він стає консультантом поліцейського департаменту і отримує доступ до всіх розслідувань, якими займається Беккет. Разом їм вдасться успішно розгадати чимало найнебезпечніших і заплутаних злочинів.

Режисер: Роб Боумен, Джон Терлески, Білл Роу
Актори: Нейтан Філліон, Стана Катік, Сьюзен Салліван, Джон Уертас, Шеймус Девер, Моллі К. Куїнн, Тамала Джонс, Пенні Джонсон, Рубен Сантьяго-Хадсон, Майя Стоян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress