загрузка...


Один з найвідоміших вигаданих містечок, описаних в декількох книгах майстра жаху Стівена Кінга, Касл-Рок. Тут сходяться і переплітаються жахливі і захоплюючі долі жителів цього невеликого неіснуючого селища в штаті Мен. Це історія маніяка жорстоко вбиває жінок і приховує свого обличчя серед добропорядних мешканців міста. І екстрасенса Джона Сміта, який з допомогою своїх здібностей може його викрити. Також це історія про хворого на сказ пса Куджо, який вбив багатьох людей з-за своєї хвороби. Тут повстає з могили і починає мстити псевдонім Джорджа Старка, назавжди похований його автором Тедом Бомонтом.

Тут і магазинчик «Потрібні речі», де керуючий — містичний демон, який бажає вбити якомога більше людей. Саме в цьому місті живе Ред, який вбив свою дружину і хлопчик з фотоапаратом, який постійно ловить в об’єктив примар. Навіть туристи, які приїжджають відпочити в приміських пейзажах страждають від своїх страхів, возять за собою трупи і постійно гинуть від незвичайних, дивних і заплутаних ситуацій.

Одним словом — Касл-Рок. Тут колись нудьгувати, адже смерть може постукати в двері в будь-який момент. Серіал Касл-Рок 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Аппендаль, Деніел Еттіес, Кевін Хукс
Актори: Мелані Лінскі, Скотт Гленн, Андре Холланд, Джейн Леві, Террі О’куїнн, Білл Скарсгард, Сіссі Спейсек, Каліл Харріс, Чоузен Джейкобс, Ерік Шарп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress