загрузка...


Сонячне містечко, розташоване в 42 кілометрах від Спрінгфілда, при уважному погляді опиняється під зав’язку наповненим похмурими таємницями. Кожного жителя Касл-року долають свої гріхи. Благі наміри і злі помисли звиваються в тугий клубок, який вже неможливо розплутати. У це місто після довгої відсутності приїжджає Генрі Дівер. Чорношкірого адвоката всі тут вважають вбивцею. Адже багато років тому на озері Касл сталася леденить душу історія. Прийомний батько Генрі повернувся з лісу смертельно пораненим, а хлопчика не могли ніде знайти. Неймовірно, але через кілька днів він все ж знайшовся живим і неушкодженим. Місцеві жителі стали підозрювати дівера в Злочині і звинуватили його у вбивстві.

Генрі покинув місто на довгі роки. Але обставини непереборної сили змусили адвоката знову відвідати Касл-Рок. Всьому виною була надзвичайна подія в місцевій в’язниці Шоушенк. Директор виправної установи покінчив життя самогубством. А його наступниця виявила в покинутому флігелі Шоушенка загадкового ув’язненого. Виснажений молодий чоловік цурався людей і майже не говорив.

Саме доля таємничого в’язня привернула Генрі дівера в місто дитинства. Але чоловік не підозрював, які сили він привів у рух своїм приїздом. Серіал Касл-Рок 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Аппендаль, Ана Лілі Амирпур, Деніел Эттиэс
В ролях: Андре Холланд, Мелані Лінскі, Білл Скарсгард, Джейн Леві, Сіссі Спейсек, Paul Bellefeuille, Каліл Харріс, Скотт Гленн, Адам Ротенберг, Ноель Фішер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress