Кассандра втомилася чекати милості від долі, тому вирішила взяти владу в свої руки. Так чи інакше, але хлопець, який опинився не випадково в її ліжку, став заручником. Молода дама прекрасно розуміла, що насильно милим не будеш, але відступати від поставленої мети вже не могла. Не можна сказати, що вона марила заміжжям. Їй просто хотілося тепла і затишку у її самотньому помешканні. Тому її партнеру доведеться затриматися в її житті, можливо назавжди. Що належить випробувати молодій людині, рассчитывавшему на одну єдину ніч, складно навіть уявити.

Але амбітна і в міру справедлива не збирається потурати слабкостям чоловічої половини людства. Вона організувала міні школу, учнем якої стане її майбутній чоловік. Безумовно він ще про це не знає, зате для себе Кассандра давно все вирішила. Можливо в чомусь вона не права, але про це вона подумає завтра. Кассандра — успішний рекламний агент, яка ніяк не може знайти хлопця, готового до серйозних стосунків. Серіал Кассандра Френч: Закінчення школи 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Після невдалого сексу на одну ніч з Оуеном, Кессі хоче все взяти в свої руки і вирішує, що найкращий спосіб змінити світ — це вирубати нічого не підозрює Оуена і створити у своєму підвалі школи, щоб спробувати навчити його як стати хорошим хлопцем.

Режисер: Френкі Шоу, Джош Лоусон
В ролях: Джессіка Рені Рассел, Брук Маркам, Келам Уорси, Анджалі Бимани, Саванна Джейд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress