Кращі друзі Оуен і Денні відправляються в довгоочікувану подорож у Таїланд. Ретельно складений план обіцяє знайомство з новими людьми та захоплюючі пригоди. Приятелі навіть не припускають, що веселий політ повністю змінить їх життя. Несподівана поломка літака закінчується крахом і приземленням на безлюдному острові. Чудесним чином пасажири, що вижили виявляються посеред океану, без засобів зв’язку і надії на порятунок. Тепер належить пристосуватися до нових умов і вижити. Серед постраждалих − агент британських спецслужб, відважний доктор, спокуслива красуня і інші жертви авіакатастрофи.

Всі намагаються вирішити особисті проблеми швидше в суворих умовах острова. Несподівано для себе Оуен і Денні краще за інших орієнтуються в суворих умовах острова. Вони стають лідерами розгубленою групи людей, виявляючи неабиякі таланти. Але не всі згодні підкорятися хлопцям. Стів вступає в боротьбу з Оуеном за контроль над островом. Тодд знаходить валізу і здійснюють крадіжку. Серіал Катастрофа 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Його доводиться посадити у в’язницю. Емма захворіла, і її безуспішно намагається вилікувати Флоренція. Сімейні пари постійно сваряться. Пригоди колишніх пасажирів тільки починаються. Виживуть найсильніші.

Режисер: Стюарт МакДональд, Джеймс Гріффітс
Актори: Різ Дербі, Вілл Грінберг, Азиф Алі, Брайан Сакка, Брук Діллман, Омар Крус Сото, Зак Креггер, Джессіка Лоу, Джинджер Гонзага, Еллі Матсумура

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress