загрузка...


Дэсна Сіммс власниця невеликого манікюрного салону в Південній Флориді. Жінці довгий час вдавалося тримати свій маленький бізнес на плаву. І ось одного разу на неї виходять небезпечні бандити, бос яких має намір з нею почати співпрацювати, хоче вона того, чи ні. У підсумку через невеликий салон починається збут наркотиків. За те, що Дэсна і її підлеглі приймають у цій справі не останню участь, вона повинна отримати непогані гроші. Незабаром жінка вже починає розраховувати на свій гонорар, за який має намір купити новий будинок і салон значно більше.

Проте весь процес реалізації товару контролюється певним бандитом, який незабаром зіграє свою непривабливу роль головної героїні в цій історії. Через деякий час повнотіла красуня Дэсна має намір отримати свої гроші за надані послуги. Однак більшу частину виручки отримує бандит, який курирував її, а жінці разом з її підлеглими дістаються лише 3000 доларів, що сильно засмутило головних героїнь.

Тепер їм належить не тільки поборотися за свій невеликий салон в залі суду, а також битися з бандитами, що їх обдурили і підставили. Серіал Кігті 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніколь Кессел
Актори: Ніссі Неш, Кері Престон, Джуді Режес, Карруче Тран, Джон Лев, Джек Кесі, Дін Норріс, Ерлод Перріно, Кевін О. Ранкін, Джейсон Антан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress