Захоплюючий турецький серіал під назвою «Кільце» розповідає досить нетипову історію, в якій буде місце великій кількості різноманітних подій. У центрі уваги опиняються Каан і Джихангір-абсолютно різні особистості, які в певний момент обзавелися спільною метою і фактично стали єдиним цілим. Нещодавно вони пережили жахливі події, які назавжди позначилися на майбутньому. Герої мають намір зробити бажане помста, щоб крізь страждання недоброзичливців нарешті знайти довгоочікуване умиротворення. Тепер їм належить важкий шлях, де необхідна величезна концентрація і відсутність зайвих емоцій, які можуть негативно позначитися на справі.

Вони мають намір діяти спільно і при виникненні будь-якої неприємності швидко усувати її джерело. А все почалося з банальної зйомки, коли в 1991-му році вони випадково зняли вбивство людини. Пізніше з’ясувалося, що хлопця вбила місцева мафія, яка не звикла залишати слідів. Зрозуміло, вона посміхнулася позбутися свідків і завдала нищівного удару, щоб вивести їх з рівноваги.

Бандитам здалася, що операція пройшла успішно, тому вони втратили пильність, навіть не уявляючи, що незабаром їм належить приміряти роль жертв. Серіал Кільце 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Волкан Коджатюрк
Актори: Серкан Чайоглу, Ханд Ерчел, Каан Йилдирим, Хазал субаші, Назан Кесал, Ахмет Мюмтаз Тайлан, Бурак Сергій, Фунда Ільхан, Умут Карадаг, Ердал Йільдіз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress