Серіал Киллджойс 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гостросюжетний фантастичний телесеріал ось уже протягом кількох років радує глядачів своїм незвичайним динамічним сюжетом. На даний момент проходять зйомки чергового телесезону, який вийде на телеекрани в наступному році. Джонні приходить до висновку, що перемогти в майбутній битви можна лише застосувавши брудні прийоми. Він збирається використовувати зразок технічного оснащення халленов, щоб вивести з ладу всю систему флоту противника. Щоб виконати свій план, головним героям необхідно вкрасти хвильову гармату у клану шахтарів, які явно не здадуться без бою.

Проблеми виникають у той момент, коли їх інформатор вирішує особисто втрутитися в події, чим ставить під удар успіх всієї операції. Ніч розплати стає все ближче. Саме у цей день багато років тому халлены прибутку на Кватро, з-за чого був створений орден Исколотых. Тим часом до бази наближається непізнаний об’єкт, схожий на корабель ворога. Його пасажира підносить киллджоям кілька несподіваних сюрпризів.

Д Авин з Датч вирішують піти на вкрай ризикований крок, завдяки чому врятувати життя останньої. Однак друзям доведеться зіткнутися з деякими труднощами, незважаючи на всі їхні старання. Серіал Киллджойс 4 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Паоло Барзмен, Кріс Грисмер, Пітер Стеббингс
В ролях: Джон Ханна-Кэймен, Аарон Ешмор, Люк МакФарлейн, Роб Стюарт, Тамсен МакДонаф, Тому Еллісон, Сара Пауер, Морган Келлі, Шон Байок, Патрік Гэрроу


загрузка...