Кімната 104 1 сезон онлайн — це комедійний серіал, який розповідає про різних людей, що зупиняються в одному з номерів готелю. Здавалося б, що може бути цікавого в звичайній кімнаті, але вона бачить стільки всього, що й життя не вистачить, щоб це переказати. Якби стіни могли говорити, то цей номер міг би багато про що розповісти всім бажаючим. У ньому жило вже безліч людей, у кожного з яких своя історія. Причини, за якими відвідувачі тут виявлялися, теж були різні. Хтось шукав нічліг на одну ніч, хтось був у відрядженні, хтось проїздом, хтось просто хотів змінити обстановку, хтось ще щось.

У кожному новому епізоді серіалу будуть нові герої, єдиним постійним персонажем буде залишатися сама кімната 104, оскільки в ній будуть відбуватися всі події. Їй доведеться спостерігати ще чимало історій, які будуть відбуватися з мешканцями. Нові люди, особи, долі. Іноді це буде щось страшне, іноді — веселе, забавне, душевне, зворушливе. Хтось буде заселятися в номер один, а хтось приїде з кимось разом. Одні люди будуть в гарному настрої і настрої, а кого-то будуть долати важкі думки, викликаючи відповідний стан душі. У цій кімнаті побувають люди різного віку, кольору шкіри, національності, віросповідання. Чоловіки і жінки будуть по черзі селитися в номері, створюючи в ньому своєю присутністю окрему атмосферу і ауру. Хтось буде миритися, а хтось — сваритися. Одних тут чекатимуть романтичні пригоди, а інших — справжній кошмар наяву, від якого неможливо буде позбутися.

Хтось буде жити, а хтось, можливо, загляне в очі смерті. Але навіть в найпохмуріші моменти буде присутній гумор, так що сміху стіни номера почують предостатньо, як і вираження інших емоцій. Серіал Кімната 104 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сара Адіна, Дейна Хенсон
В ролях: Тисни Блу Басич, Дженні Леонхардт, Will Tranfo, Меттью Флінн Беллоуз, Етан Кент, Пурна Джаганнатан, Каран Соні, Гевін Галлердо, Спенсер Гаррет, Дж. Клод Диринг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress