загрузка...


Сюжет розповідає про двох дівчат, які обмінюються тілами. Одна з них працює адвокатом і веде досить сумнівний спосіб життя, дотримуючись думки, що лише люди, які досягли високих кар’єрних місць гідні поваги. Вона впевнена, що зможе виграти нову справу, адже очікує чергове підвищення. Незабаром їй належить зустріч, яка змінить її долю назавжди. В одній з в’язниць знаходиться дівчина Чан Хва Са, яка очікує смертного вироку. В момент зустрічі з адвокатом відбувається обмін тілами. Тепер жінки думають про те, як повернутися на свої місця і вирішити проблему зі смертним вироком, який, як виявилося, може бути винесено за помилку.

Історія двох жінок, чиї долі переплітаються, коли вони обмінюються тілами. Вона лестить людям, у яких є влада, і зневажає бідних. Вона докладає всіх зусиль, щоб вигравати справи, і сподівається на підвищення до старшого партнера у фірмі. Хе і зустрічається з Кі Ю Джином (Кім Ен Хван). Він працює сімейним лікарем і здається хорошою людиною, але приховує іншу, жорстоку сторону. Серіал Кімната номер дев’ять 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Одного разу Хе І зустрічає у в’язниці засуджену на смертну кару Чан Хва Са (Кім Хе Сук). У кімнаті для відвідувань № 9 вони обмінюються тілами. Ки Ю Джин зіграє вирішальну роль у повернення душі героїні в її тіло.

Режисер: Чи Ен-су
Актори: Кім Хі-сон, Кім Хе-сук, Кім Ен-Гван, Лі Ген-ен, One Кім, Дже-хва, Чон Он-джун, Чон Ен-джу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress