БоДжек є конем, що має дуже поганий характер. Колись герой був популярною зіркою шоу-бізнесу. Однак персонажа мультсеріалу «Кінь БоДжек» спіткали невдачі. Тепер цей примхливий герой постійно розпиває спиртні напої і проводить час на самоті. Розумний і цинічний кінь вважає всіх оточуючих недоумками. Колись у суперзірки була дівчина на ім’я Керолін. Будучи рожевої кішкою, красуня весь вільний час присвячувала своєму обранцеві. Але з кожним роком героїня переконувалася в тому, що кінь не здатний приймати адекватні рішення, тому вона розлучилася з коханим.

Однак Керолін продовжує підтримувати невдахи по сей день. У бідолахи є кращий друг і приятель, якого звуть Тодд Чавез. Безробітного і ледачого хлопця вигнали з дому власні батьки. Він непоганий і навіть талановита людина, але Тодд не може знайти своє місце в суспільстві. Хлопець постійно заходить до колишньої зірки і проводить з нею досить часу. Серіал Кінь БоДжек 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

БоДжек то і справа безпричинно ображає Чавеза, проте в глибині душі поважає хлопчика за те, що той не відвернувся від невдахи. Ще серед знайомих самотньої коні числиться Діана Нгуєн.

Режисер: Amy Winfrey, JC Gonzalez, Джоель Мосер
Актори: Уілл Арнетт, Крістен Шаал, Емі Седаріс, Рафаель Боб-Ваксберг, Петтон Освальт, Аарон Пол, Елісон Брі, Кіт Олберманн, Адам Коновер, Пол Ф. Томпкінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress