загрузка...


Головні герої серіалу Кістки – успішний антрополог Темперанс Бреннан і його колега, спеціальний агент Сілі Бута. Темперанс знаходиться на хорошому рахунку в карному розшуку, адже вона здатна буквально прочитати по знайденим решткам, від чого загинула жертва і чим займалася у своєму житті. Це часто допомагає слідству розкривати досить складні справи. Сили Бут, навпаки, прихильник класичного методу розслідування — він вважає за краще по-старому опитувати свідків, шукати докази і зіставляти факти. На цьому грунті між ним і Темперанс часто виникають розбіжності, нерідко переростають в бурхливі суперечки.

В виду своєї діяльності Темперанс і Сілі часто доводиться розслідувати неймовірно заплутані вбивства, розкрити які під силу не кожному детективу. Крім того, колеги стикаються з такими перешкодами, як корупція, нечисті на руку поліцейські і люди, які не бажають виконувати свою роботу. Однак детективи не сумують і всіма силами намагаються виконати свою нелегку роботу, не забуваючи при цьому з’ясовувати стосунки один з одним.

Складні загадки, незвичайні злочини і віртуозна робота антрополога і спеціального агента зроблять перегляд серіалу незабутнім. Серіал Кістки 1-12 сезон (2005-2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен ДеПол, Йен Тойнтон, Аллен Крокер
В ролях: Емілі Дешанель, Девід Бореаназ, Мікаела Конлін, Тамара Тейлор, Томас Джозеф Тайн, Джон Френсіс делей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress