Кумедний серіал «Клініка» — це добірка комічних ситуацій з життя однієї американської лікарні. Головні герої — два молодих інтерна, які з перемінним успіхом відучилися в медичній школі. Джон Доріан і Кріс Терк – кращі друзі. Але це не означає, що у новоспечених інтернів не буває розбіжностей. На новій роботі все з перших днів йде не так. Хаотичний світ лікарні буквально поглинає двох молодих хлопців. Звичайно, адже тут є все, що потрібно для веселої і цікавої роботи: строгий, але справедливий начальник, симпатичні і милі співробітниці, а також тяжкохворі пацієнти.

У такому колективі важко робити все без помилок. Джон і Кріс швидко усвідомлюють, що навчання в медичній школі сильно відрізняється від цієї практики в інтернатурі. Тут не ставлять двійки за погані знання, а від їх компетентності може залежати життя багатьох людей. Серіал Клініка 1-9 сезон (2001) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Для того щоб стати хорошими лікарями і Крісу Джону доведеться багато чого зробити. Чи впораються молоді фахівці з новою роботою або стати справжніми лікарями їм не судилося?

Режисер: Майкл Алан Спіллер, Білл Лоуренс, Адам Бернштейн
В ролях: Зак Брафф, Дональд Фейсон, Сара Чок, Джон К. Макгінлі, Ніл Флінн, Джуді Рейес, Кен Дженкінс, Кріста Міллер, Сем Ллойд, Елізабет Бенкс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress