загрузка...


Серіал Клятва 1 сезон дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 1080. Часто буває так, що люди бувають прив’язані до того, що вони мають. Коли з тих чи інших причин їм доводиться це втрачати, то не всі погоджуються грати за такими правилами. Вони не хочуть втрачати те, чого домагалися довгий час. Головний герой серіалу працює поліцейським, але це ще не все. Мало хто знає, але він вже давно живе подвійним життям. На роботі він жорсткий поборник закону, і намагається все робити за правилами.

Але у вільний час, він є головою однієї жорстокої угруповання яка носить назву «Ворони». Всі члени цієї безжальної і небезпечної банди, є поліцейськими. Але довго приховувати правду не виходить, і одного разу, ФБР стає відомо про секретну життя поліцейського. Тепер чоловікові загрожує суд, і не малий термін. Колишній поліцейський отримує по заслугах, і відправляється за грати. Але поки герой сидить в місцях позбавлення волі, він не втрачає часу дарма. Він має намір помститися всім тим, хто посадив його.

Йому тільки слід вийти на свободу, і помста прийде до всіх тих, хто зрадив його довіру. Крім цього, він збирається знову стати лідером «Воронов», і надолужити згаяний час. Серіал Клятва 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джефф Т. Томас
В ролях: Катріна Ло, Джозеф Джуліан Сорія, Елізабет Рем, Шон Бін, Райан Квантен, Корі Хардрікт, Арлен Ескарпета

загрузка...