Чоловік на ім’я Том Хеммонд — головний махінатор, великий шахрай і за сумісництвом страж порядку. Все це змішується в одній людині, що можна сказати про головного героя, коли він розділяється між двома світами — кримінальним і звичайним людським. Тому звик до того, що він живе на широку ногу, тому заробляти копійки, служачи порядку, він не хоче. Багато років тому головний герой створив кримінальну банда під назвою Ворони і став її керівником. Спочатку він запрошував у банду лише серйозних грабіжників і шахраїв. Але незабаром в ній почали брати участь такі ж поліцейські, як і головний герой.

Кримінальна банда орудувала у всьому місті, тому Том працював під прикриттям у Воронах і не рахував грошей. Але одного разу в цю банду впровадили ще одного підставного агента, який працював таємно для того, щоб виявити, хто є власником і авторитетом для інших злочинців. Правда розкрилася, тепер Тома засуджують до тюремного ув’язнення. Серіал Клятва 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Головний герой розуміє, що ніхто не міг здогадатися про його існування у Воронах без допомоги його особистих прихильників. Відсидівши у в’язниці покладений термін, Том має намір вийти на свободу і помститися своїм зрадником.

Режисер: Джефф Т. Томас, Луїс Прієто
Актори: Райан Квантен, Кору Хардрикт, Катріна Ло, Шон Бін, Арлен Эскарпета, Джозеф Джуліан Сорія, Елізабет Рем, Майкл Маларки, Кваме Паттерсон, Дж. Ентоні Пена

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress