загрузка...


Життя Джонні щасливою не назвеш. У минулому цей хлопець був відомим на всю округу хуліганом натворили величезну кількість справ і після він не раз намагався все виправити для того, щоб налагодити своє життя. Проте всі його спроби ні до чого не привели, навіть остання спроба заробити хоч якусь кількість грошей привела його лише до розорення. Чоловік вже навіть зневірився, вирішивши, що йому так і не вдасться відновити своє добре ім’я і заробити грошей, або хоч влаштуватися на роботу. Однак незабаром він згадує, що у нього була школа бойових мистецтв звана «Кобра Кай» і саме в ній колись він навчався бойовому мистецтву.

Зараз же у хлопця з’явився шанс відтворити школу і спробувати таким чином показати, що він ще на багато чого здатний. Він залучається до цього і досить відомого і успішного чоловіка, який намагається зберігати життєву гармонію. Разом хлопці мають намір позбутися свого минулого і побудувати таке майбутнє, яке нарешті дозволить їм забути про всі біди і прикрощі. Серіал Кобра Кай 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак чи зможуть хлопці дійсно домогтися того, про що вони мріють або ж все так і залишиться нездійсненною мрією і навіть в бойових мистецтвах вони виявляться марними? А може в школу і зовсім підуть вчитися тільки завдяки тому, що у неї було гучне ім’я?

Режисер: Джон Харвітц, Хейден Шлоссберг, Дженніфер Челотта
В ролях: Холо Маридуэньо, Теннер Бьюкенен, Джейкоб Бертран, Кортні Хенгелер, Ральф Маччио, Мері Мэтилин Маусер, Вільям Забка, Nichole Brown, Connor Murdock, Griffin Santopietro

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress