загрузка...


Спочатку Деніел був слабким і не вміє постояти за себе новачком в школі, де буквально панував Джонні. І у нього були на те всі підстави – він відвідував знамениту школу карате під назвою Кобра Кай. І молодий чоловік був найуспішнішим і перспективним її учнем. А тут ще відносини ускладнюються тим, що Денні проявляє симпатію до колишньої дівчини Джона. І він, будучи центром зграї хуліганів може переслідувати будь-якого школяра, а вже впоратися з новеньким слабаком для нього не складе ніякої праці. Але Денні проявляє силу характеру і сам починає займатися карате під керівництвом старого японського сенсея містера Міягі.

Але той вчить його не стільки прийомам, скільки правильного розуміння світу і свого місця в ньому, і поступово до хлопчика приходить головне – розуміння того, що означає гармонія, і тільки в цьому стані духовної рівноваги він стає готовий сприйняти бойове мистецтво. І незабаром стає непереможним. Його протистояння зі своїм ворогом на татамі через деякий час призводить до розорення знаменитої школи. Після останнього поєдинку двох непримиренних суперників, в якому ЛаРуссо здобув перемогу пройшло тридцять років. Серіал Кобра Кай 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості.

За цей час Джонні встиг остаточно зубожіти, а у Дені, навпаки все нормально, і бізнес і сім’я. Лоуренс вирішує поправити свої справи, знову відкривши додзьо Кобра Кай. Повернувшись до старої ідеї і старого місця він знову стикається зі старим ворогом.

Режисер: Джон Харвитц, Хейден Шлоссберг, Дженніфер Челотта
В ролях: Ральф Маччио, Вільям Забка, Кортні Хенгелер, Холо Маридуэньо, Теннер Бьюкенен, Мері Мэтилин Маусер, Джейкоб Бертран, Nichole Brown, Griffin Santopietro, Джанні Десенцо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress