Серіал Код вбивства: Сан-Франциско 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події гостросюжетного детективного серіалу «Код вбивства: Сан-Франциско» розгортаються в середині 50-х років минулого сторіччя. Центральними персонажами виступають чотири унікальні жінки, що володіють приголомшливим інтелектом і незвичайним талантом. У період Другої Світової Війни вони успішно працювали дешифровщиками і змогли серйозно послужити на благо країні. Незабаром їх долі перетнуться під єдиним початком, який покладе початок досить продуктивної співпраці. Після важкого розслідування, Джин і Міллі перебираються в Сан-Франциско.

У новій обстановці їм знову доведеться продемонструвати унікальні здібності та допомогти у розшуку небезпечного злочинця. Виявляється на території міста орудує кровожерливий серійний вбивця, змусила місцеві правоохоронні органи зненацька. Щоб робота була більш продуктивною, вище керівництво посилає на підмогу ще двох дам, які також відрізняються чудовим складом розуму. Серіал Код вбивства: Сан-Франциско 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер героїням доведеться навчитися працювати в команді і домогтися повного взаєморозуміння, адже тільки так можна відновити справедливість і можливо, відкрити невимовний потенціал детективів.

Режисер: Гарі Харві
Актори: Кристал Балінт, Рейчел Стірлінг, Джулі Грем, Шанель Пелозі, Дженніфер Спенс, Пітер Бенсон, Колін Лоуренс, Тіч Грант, Джессіка Хермон, Чела Хорсдел


загрузка...