Історія звичайних сімей, які займаються вихованням дітей, роботою, дачею, очікуванням відпустки, звичайними справами. Більшість часу ці п’ять сімей перебувають вдома. Головні герої звичайні люди, які мають спільні проблеми, інтереси і заняття. Жителі різного віку, переконань і соціального статусу. Люди намагаються ужитися один з одним і примиритися зі складнощами характеру. Літня подружня пара, молоді батьки, молодята, які живуть зі свекрухою, і звичайні юнаки та дівчата живуть під дахом одного будинку.

Вони потрапляють в забавні ситуації і пригоди. Звертається увага, наскільки важливо цінувати родинні стосунки і любов своїх близьких Все люди кудись поспішають і лише у вільний час приділяють більше уваги близьким. Кожна сім’я, яка проживає в цьому будинку, має свою індивідуальну історію. Що ж чекає сімейні пари? Молодята притираються один до одного. Народження дитини вибиває зі звичної колії. Трапляється криза середнього віку і переживання з приводу невблаганно насувається старості. Чергова проблема — сварка невістки зі свекрухою, яка намагається вчити молоду господарку готуванні, прибирання. З цих дрібниць складається життя. У сучасному ритмі не вдається проводити там іншого часу. Тим дорожче хвилини, проведені з сім’єю. Часом потрібно зупинитися, порадіти теплій обстановці, поговорити по душам.

Життя коротке і потрібно цінувати кожен момент. Здається, що сімейне життя нудна, одноманітна. Але не можна забувати про любов, розуміння, турботи, які дає людині сім’я. Серіал Коли ми вдома 1 сезон (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Максим Литвинов
В ролях: Станіслав Боклан, Кирило Бін, Олена Алимова, Катерина Кістень, Костянтин Войтенко, Тетяна Шелига, Олексій Тритенко, Катерина Колесник, Андрій Пономаренко, Ірина Андрєєва, Тетяна Зіновенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress