Після деяких потрясінь у житті американського суспільства, влада в Лос-Анджелесі захопили бандити і тепер встановлюють свої правила. По суті, місто перетворився в отбельное держава, куди не потикаються правоохоронні органи, а тутешнім жителям заради виживання доводиться співпрацювати з новими господарями і видавати тих, хто виступає проти них. Уілл Боумен раніше працював у ФБР і займався пошуком людей. Зараз він відійшов від справ ремонтує машини, намагаючись не вступати в конфлікти ні з ким, так як це може загрожувати сумними наслідками.

Але одного разу йому доведеться стати перед складним вибором. Після потужного землетрусу його син пропадає без вісті. Герой відправляється на околицю міста, щоб знайти хлопчика. Тут він стає свідком вилазки повстанців. Наразі чоловік знаходиться перед складним вибором. Йому пропонують приєднатися до руху опору. В цей же момент, правитель мегаполісу Снайдер пропонує згадати всі свої навички і готувати його невелику армію.

Це рішення дасться йому дуже складно, адже це означає серйозні наслідки. Однак рано чи пізно він прийме чиюсь сторону, і життя більше не буде як раніше. Серіал Колонія 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хуан Хосе Кампанелла
В ролях: Джош Холлоуей, Сара Уейн Келліс, Пітер Джекобсон, Аманда Рігетті, Алекс Нюстадтер, Ізабелла Крамп, Гонсало Менендес, Еллі Уокер, Либэ Барер, Д. Дж. Бликенстафф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress