Урядом Великобританії вводиться сувора комендантська година після настання темряви. Незадоволені подібним станом речей жорстоко караються. В офіційній заяві вимушений захід пояснюється необхідністю захисту населення від небезпечного вірусу, що активізується вночі. Є люди, з яких знято заборону. Це чемпіони швидкісного і небезпечного нічного заїзду з Лондона в Единбург. Вони отримують повну свободу і спокійно пересуваються в темний час доби. Постійно знаходяться сміливці і авантюристи, готові заради вільного життя на будь-які безумства. На наступний етап збираються нові претенденти на перемогу. 25 команд змагатимуться в божевільній поїздці.

Її учасником може стати будь-хто, у кого вистачити мужності і завзятості. В автогонці немає правил, крім одного. Поки здатний пересуватися, то є учасником. Цього разу за право стати переможцем і отримати головний приз боротимуться амбітні молоді хлопці, поважний батько сімейства, затяті бандити і навіть чудик в костюмі півня.

Не кожен зможе дістатися до фінішу, так як гонка таїть в собі масу небезпек і неприємних сюрпризів. Ризикувати за право існувати без правил і законів бажають багато. Серіал комендантська година 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Колм Маккарті, Крістофер Сміт
Актори: Біллі Зейн, Джейсон Торпе, Гуз Кхан, Харрієт Уолтер, Енді Ошо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress