Серіал Кондор 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джо Тернер, самотній молодий чоловік кілька років тому написав програму, що дозволяє запобігати терактам. Несподівано герой дізнався, що його дітище було впроваджено і успішно працює. Але тепер потрібна допомога Джо, для чого хлопця привозять в центр контррозвідки, де служить його друг Сем. Завдяки алгоритму, яким скористався заступник директора ЦРУ, стало відомо, що один з терористів спрямовується до стадіону, повного людей. Сам Тернер трудиться в аналітичному відділі, звідки хотів звільнитися.

Але після благополучного виходу і порятунку тисяч життів, герой вирішив залишитися, розуміючи, що його здібності можуть бути необхідні. А далі почали стрімко розвиватися трагічні події. Джо разом з однією зі своїх колег вийшов на балкон. В цей час в офіс увірвалися двоє людей у масках і зі зброєю.

Нічого не кажучи, вони почали стріляти, влаштувавши криваву бійню. Тернеру єдиного дивом вдалося вижити, щоб розібратися в цій дивній справі. Серіал Кондор 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ендрю Маккарті, Лоуренс Триллинг
Актори: Макс Айронс, Лім Лубани, Кетерін Каннінгем, Gage Graham-Arbuthnot, Христина Моусес, Мона Траоре, Кейт Вернон, Стів Белфорд, Гебріел Хоган, Далмар Абузейд


загрузка...