загрузка...


«Контакт» — новий детективний серіал спільного Російського-Українського виробництва, в центрі подій якого виявилися троє абсолютно незнайомих до недавніх подій чоловіків. Володимир Голенко був людиною, у якої були проблеми з законом. Олег Малінін пробував себе в професії фотографа. А Венедикт Тартаковський був непоганим письменником. До недавнього моменту їх нічого не пов’язувало, і вони навіть не припускали, що можуть познайомитися, і вже тим більше, не очікували, що їх життя щільно переплетуться. Випадковим чином всі троє опинилися в області магнітних аномалій. Тут спеціальні служби проводили випробування і вибухові роботи.

В результаті якихось непередбачених подій троє чоловіків отримали дивні здібності, а точніше між ними утворилася якась зв’язок, яку вони не могли контролювати. Фотограф Олег несподівано став знати все, про що тільки думає бандит Володимир. Одночасно з тим, у письменника Венедикта з’явилася можливість контролювати дії Володимира, а так само обмінюватися своїми думками з Олегом на відстані. Чоловіки і самі не розуміють, що з ними сталося. Але кожен постарався виграти для себе якусь користь з нових здібностей. Наприклад, Венедикт, у якого було чимало кривдників, тепер може помститися їм усім, притому зробити це руками злочинця Володимира.

Сам же він при цьому залишиться поза підозрою. Незабаром місто буквально загрузне в жорстоких вбивствах, потоне в крові. Серіал Контакт всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Михайло Баркан
Актори: Павло Баршак, Матвій Зубалевич, Катерина Малікова, Сергій Колос, Олександр Семчев, Анна Сагайдачна, Володимир Гладкий, Михайло Жонін, Костянтин Косинський, Ольга Вівчарюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress