Серіал Коріння 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет представленого історичного телесеріалу, наповненого драмою «Коріння», перенесе свого глядача у вісімнадцяте століття, і розповідає про нелегку долю предків відомого письменника Алекса Хейлі. У той час чорношкірим людям жилося в Америці дуже складно, до родини головного героя завжди ставилися з огидою, зовсім не вважаючи їх за людей. Долі темношкірих громадян країни повністю залежали від хазяїна, адже він міг вільно знищити будь-якого раба, або зруйнувати його сім’ю, продавши в різні руки. Але незабаром настають інші часи, коли всі стали вільними, і самостійно будували своє майбутнє.

Незважаючи на зміни, що відбулися, сімейство головних героїв картини багато разів пробували піднятися, влаштувати своє життя, але суттєві перепони не надавали їм такої можливості. Предки Хейлі довгий час жили буквально без даху над головою, страждали від голоду і терпіли знущання білих людей. Раби не мали освіти, та інших привілеїв, і, природно, бажали кращої долі для своїх дітей.

Пройде сотня років, поки ця ситуація зміниться, але саме завзятість і постійна боротьба за кращий життя тих людей, дала поштовх до світлого майбутнього їх поколінь. Серіал Коріння 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брюс Бересфорд, Томас Картер, Філліп Нойс
В ролях: Лоренс Фішберн, Меттью Гуд, Малачі Кірбі, Джеймс Пьюрфой, Форест Уітакер, Бабс Олусанмокун, Roman Armstrong, Эмаяци Коринеальди, Carlacia Grant, Джеймс Ньютон Іполит мл.


загрузка...