Серіал Королева цукрових плантацій 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вся історії ґрунтується на двох сестрах Нове і Чарлі, життя яких, давно розвела їх за різними куточками світу. Нова в догоду самій собі, живе повним життям і будує кар’єру успішного журналіста і видного громадського діяча в Новому Орлеані. Вона живе заради себе і успіх, дозволяє їй вести існування найкращим чином. Особливих проблем у неї немає, за винятком недавнього неприємного вапна я про смерть батька. З цієї ж самої причини, її сестра Чарлі повертається в рідне місто, в компанії свого сина-підлітка, очевидно заради похорону рідної людини. Її життя на відміну від сестри, пройшла не найкращим чином.

Труднощі сімейного життя і кар’єри, залишили свій слід в історії жінки, але майбутнє судячи з усього, обіцяє більш хороший результат. Батько сестрі, після своєї смерті залишив великий спадок, який судячи за заповітом, має відійти Чарлі. Вона стане спадкоємицею бізнесу, який полягає в 800 акрах землі з цукровим тросником. Можливо це шанс героїні на нове життя, але в той же час, може принести проблеми.

Адже Нова, будучи дочкою свого батька, могла розраховувати на частину спадщини. Це власне і стане деякою проблемою їх давно ослаблих відносин, де буде не мало випробувань нового життя. Серіал Королева цукрових плантацій 3 сезон 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Німа Барнетт, Кет Кендлер, Ава Дюверном
Актори: Дон-Ліенн Гарднер, Тимон Кайл, Омар Дж. Дорсі, Рутина Уеслі, Ніколас Л. Аше, Етан Хатчінсон, Тіна Лиффорд, Дондре Уітфілд, Грег Вон, Кофі Сірібо


загрузка...