Серіал Королева цукру 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя Чарлі повністю змінилася після того, як вона отримала дивне спадщина. Їй належить величезна цукрова плантація і тепер їй вдасться нарешті розбагатіти і зажити життям, яке вона раніше тільки мріяла. Жінка намагається зробити все, щоб домогтися бажаного і справа йшла лише вгору і при цьому особливо нічого особливо не втрачати. Але не все так гладко виходить, адже вона раніше ніколи не мала справи з бізнесом і в деяких справах і зовсім не розбирається. Але, на щастя, знайшлося величезна кількість людей, готових з радістю їй допомогти і вже налагоджений бізнес її родичів лише збільшити до ще більш неймовірних розмірів.

Здається у дівчини з’явився шанс нарешті проявити себе і зробити все можливе, щоб життя була такою, про яку вона раніше могла тільки мріяти. Правда перед цим її чекає все-таки величезну кількість труднощів і доведеться впоратися з такими ситуаціями, про які вона раніше й не знала. Але що ще чекає попереду дівчину і з чим їй доведеться зіткнутися перш ніж вона зможе домогтися багато чого? І як вона буде справлятися з усіма труднощами, які тільки будуть з’являтися в її житті?

Адже не так і просто домогтися настільки бажаних результатів у цій справі і отримати такий прибуток, про яку раніше і не мріяли і її родичі. Серіал Королева цукру 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Німа Барнетт, Кет Кэндлер, Ава ДюВерней
В ролях: Рутина Уеслі, Дон-Лієн Гарднер, Кофі Сирибо, Тіна Ліффорд, Омар Дж. Дорсі, Дондре Уітфілд, Тимон Кайл, Nicholas L. Ashe, Грег Он, Етан Хатчисон


загрузка...