Серіал Королева півдня 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Тереза намагається вижити в Америці. Втеча з рідної країни був для неї порятунком. Однак, зовсім скоро дівчина переконалася в тому, що і в Техасі у неї достатньо ворогів. Познайомившись з хлопцем на прізвисько » Блондин, вона згадала, що значить бути жінкою. Любов, яка прийшла до неї абсолютно несподівано, стала проблемою. Коханий умовив головну героїню вчинити крадіжку наркотиків, які належали відомому наркоторговцю. Багато називали чоловіка Святим. Але це ім’я він отримав аж ніяк не за віру в Бога або доброту, а з-за того, що для всіх людей, що не мають відношення до кримінального бізнесу, він був звичайним священиком.

Після цього молоді люди кинулися навтьоки. Але удача відвернулася від них. Їх тимчасове укриття швидко виявили, а Терезу захопили в полон. Її викрадачами виявилися члени банди Камілли. Жінка, на подив головної героїні, виявилася розважливою і не була налаштована вороже. Навпаки, вона співчувала мексиканської красуні і тому взяла її під своє крило. Саме Камілла навчила юну і недосвідчену дівчинку вести переговори правильно і грамотно. Серіал Королева півдня 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але учень зрадив свого вчителя. І тепер наставниця дівчата готова багато чого віддати, щоб схопити зрадницю. Щоб врятувати своє життя і життя Блондина, Тереза змушена просити допомоги у наркокартелю.

Режисер: Дейв Родрігез, Зетна Фуентес, Меттью Пенн
Актори: Олександра Ніколь Піланд, Анабель Джонс, Херардо Тарас, Адольфо Альварез, Вероніка Фалькон, Вікторія Ануаріо, Хемкі Мадера, Жоакім ді Алмейда, Еббі Гланц, Алісі Брага


загрузка...