Все відбувалося за часів управління країною могутньою династією Чосона. Але все грянуло несподівано сумно для людського роду. Люди жили собі мирно і нічого не віщувало пришестя чогось небезпечного. Зате правителя очікувала смертельна небезпека для життя. У його оточенні були начебто віддані ватажки, але не всі в душі підтримували і переживали за главу династії. Одного разу його проводили в останню дорогу, а він на зло всім повернувся живим. Але в тілі Чосона повернулася м’ясоїдна нечисть, яка з шаленою швидкістю епідемії-зомбі поширювалася по всій імперії, поглинаючи людський рід. Треба терміново рятувати населення, що залишилося, і така людина знайшлася в образі наслідного принца.

Він рішуче почав боротьбу зі страшною смертельною загрозою, щоб назавжди прибрати нашестя зомбі з імперії, щоб люди вижили в цій війні, щоб далі могла існувати династія Чосона. Королівство виявляється приречене. Але молодий принц вирішує зрозуміти, чому це сталося з його батьком і його народом, а тому починає власне розслідування причин події.

У нього знаходяться однодумці, які йому допомагають. Тепер тільки він може врятувати свою країну від страшної епідемії і повернути в королівство мир і гармонію. Серіал Королівство 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Сон-хун
Актори: Чу Джи-хун, Рю Сін-ньон, Пе Ду-на, Кім Сан-хо, Хо Джун-хо, Кім Сон-гю, Чон Сок-хо, Кім Хе-джун, Чон Сог-вон, Чін Сон-гю

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress