Головний герой багатосерійної стрічки довгий час займався незаконними наркотичними речовинами в рідному місті. Довго переховуватися у нього не вийшло і поліція змогла досить швидко довести суду, що він винен у скоєному. Відсидівши невеликий термін, герой повертається в будинок, до своєї сім’ї, яка, як виявилося, зовсім його не чекала. Батьки вимагають від нього показати їм, що він дійсно виправився і знайти роботу. Гроші родині зараз необхідні, а просиджувати на дивані, поки батько з матір’ю працюють неправильно. Не знаючи куди подітися, хлопець решаетнаведаться до старих друзів, які тримають свій тренажерний зал.

Їхній бізнес успішно розвивається і хлопці мають гарний прибуток. Вони не можуть дати роботу головному герою, однак, пропонують йому альтернативу. Нею стають бої, однак, не зовсім легальні. Хлопець повинен підписатися на те, щоб битися по-вуличному. Це вимагає чимало сил, завзяття, а найголовніше, надалі він може мати великі проблеми зі здоров’ям. Серіал Королівство 2 сезон (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З величезним нежеланьем, хлопець погоджується, так як його батьки вмовляють. Так почався новий етап у житті головного героя, але чи витримає він? Чи зможе стати переможцем і допомогти родині?

Режисер: Майкл Морріс, Гері Фледер, Денні Гордон
В ролях: Френк Грілло, Кілі Санчес, Метт Лауриа, Джонатан Такер, Нік Джонас, Джоенна Гоуинг, Джульєтт Джексон, Підлогу Уолтер Хаузер, Джо Стівенсон, Мак Брандт

загрузка...