Ця історія мала місце в період правління легендарної династії Чосон. По всьому королівству стала поширюватися зомбі-епідемія. Ходячі мерці в пошуках свіжої плоті готові йти на відчайдушні вчинки. А тим часом у Королівському замку на смертному одрі лежить правитель держави. Кращі лікарі не в силах підняти його на ноги і він помирає. Ось тільки він не потрапив у світ мертвих, а переродився в м’ясоїдну нежить. Тепер він бродити по замку і шукає собі нову жертву. Наслідний принц бере ситуацію в свої руки. Він має намір з’ясувати причини події і зупинити заразу, яка поширилася по всій країні. Сюжет розвивається за часів династії Лі, що правила ранньою корейською державою називалися в ту епоху Чосон.

Несподівано правитель, довго страждав від невиліковної хвороби, воскресає після смерті. Тільки тепер вона не звичайна людина, а зомбі, кровожерна нечисть загрозлива всім мешканцям палацу. Щоб врятувати свій народ і країну від швидко поширюється смертельної зарази, наслідному принцу доводиться відправитися на ризиковану місію. Його мета-дізнатися від чого почалася зомбі-епідемія і постаратися зупинити її. Але зробити це непросто.

Чума поширюється блискавично і загрожує знищенням всьому королівству. Всі заразилися жадають людської плоті і їх неможливо вбити, так як вони вже мертві. Серіал Королівство 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Сон-хун
Актори: Чу Джі-хун, Рю Син-нен, Пе Ду-на, Кім Сан-хо, Хо Джун-хо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress