Представлена ​​багатосерійна біографічна драматична кінострічка «Корона» поверне свого глядача в середину двадцятого століття, і розповість історію життя однієї з найвідоміших особистостей на планеті, королеві Великобританії Єлизаветі II. Картина не торкнеться дитинства королеви, а почне свою розповідь з того моменту, коли вона вийде заміж і продовжить історію до теперішнього часу.

У серіалі чудово показані позитивні і негативні сторони правління Єлизавети, проблемні моменти після сходження на трон, її політичні переконання, і, природно, романтичні відносини головної героїні. Єдиним коханням всього життя королеви був бойовий офіцер, який пройшов усю Другу світову війну, принц Філіп Маунтбаттен. Саме ця людина вразив серце головної героїні, який став відомим під цим прізвищем тільки перед самим весіллям. Початок правління королеви було досить складним, адже тільки закінчилася війна, і разом з іншими переможцями їй довелося брати участь в будові нової світової політики, при цьому, на рівні з політиками чоловіками висловлювати і відстоювати свої політичні погляди.

До нинішнього часу політики Великобританії прислухаються до думки великої королеви, хоч її час давно в минулому. Серіал Корона 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бенжамін Карон, Стівен Долдрі, Філіп Мартін
В ролях: Нік Оуенфорд, Джаред Харріс, Джеймс Хіллер, Деніел Беттс, Карл Фаррер, Рита МакДональд Дампер, Мартін Бішоп, Джеремі Нортем

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress