Дженні Купер-новий коронер західної провінції Онтаріо. До цього Дженні довгий час працювала лікарем швидкої допомоги, але після того, як 3 місяці тому, від аневризми помер її чоловік Девід, героїня зважилася на зміни в житті. Саме це радив їй психолог, щоб надовго не застрявати у власному горі, і починати рухатися далі. Спочатку Купер обрізала волосся, ставши схожою на хлопчика, потім влаштувалася на нову роботу. Її шістнадцятирічному синові Россу теж знадобився час, щоб впоратися з втратою. Росс серйозно займався плаванням у старшій школі, і, так вийшло, що Девід помер, ледь закінчилися змагання сина, впавши прямо в басейн.

Хлопець не міг більше змусити себе піти на тренування, та й школу пропускав частіше, ніж слід було. Але Дженні намагалася підтримувати сина і не тиснути на нього через навчання. Однак минуле не відпускало. Звістка про те, що покійний чоловік залишив їй величезний борг, який доведеться виплатити, продавши будинок, трохи знову не загнало Дженні в депресію. Серіал Коронер 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона знала, що Девід захопився грою в карти, але не підозрювала, що він вже взяв дві іпотеки. До панічних атак, антидепресантів і складнощів на новій роботі додалася ще одна проблема – пошук дешевого житла і економія на всьому, на чому можна заощадити.

Режисер: Едріенн Мітчелл, Пол Фокс
В ролях: Серінда Свон, Ерен Кассам, Tamara Podemski, Роджер Р. Кросс, Аллі Чунг, Ерік Брюно, Ловелл Адамс-Грей, Саад Сіддікуі, Найджел Беннетт, Енді Маккуїн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress