загрузка...


Тата — молода симпатична дівчина, яка вирішила присвятити своє життя мистецтву. Будучи вкрай обдарованою людиною, вона без праці змогла вступити до академії мистецтв, де навчається і до цього дня. У неї ідеальна успішність, та й сама вона є добродушною людиною, не здатною на будь-яку грубість або злодіяння. І як таке могло статися, що вона полюбила справжнісінького злодія і авантюриста, яка вчинила чимало дрібних злочинів і заробляє на життя злочинною діяльністю?

Але, як то кажуть, серцю не накажеш. Незважаючи на настільки різні життєві позиції і захоплення, між ними спалахнула справжня пристрасть, яка незабаром переросла в любов. Вони були щасливі один поруч з одним. Молода людина було навіть зважився залишити свою нелегальну діяльність в минулому і змінитися для своєї коханої. Але незабаром по сліду злодія починає йти поліція. Так само ситуацію псують батьки, які готові піти на все, щоб розлучити пару.

Чи зможуть вони подолати всі життєві труднощі і нарешті знайти своє щастя? Або ця історія любові в результаті закінчиться справжньою трагедією? Серіал Коротке слово ні 10, 11, 12 серія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Щербин
В ролях: Віра Шпак, Віталій Салій, Дем’ян Шиян, Дмитро Белякін, Дмитро Сова, Максим Дахненко, Марина Митрофанова, Олег Коркушко, Павло Алдошин, Сергій Воляновскій

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress