загрузка...


Побудова бізнесу неможливо без великого ризику. Щоб отримати успіх у справі, видертися на вершину кар’єрних сходів, необхідно невпинно вкладати в своє підприємство багато сил, часу і старань, ну звичайно ж найголовніше — гроші. Потрібно постійно шукати вигідних партнерів і будувати бізнес-стратегії. Заради успіху людина змушена жертвувати не тільки матеріальними засобами, а й здоров’ям, а також відносинами з родичами. Адже вибирати партнерів для бізнесу потрібно не через велику любов до людини, а виходячи з його практичних навичок і знань.

Основний персонаж серіалу «Корпорація Алекса» — чоловік середніх років, який має успішну кар’єру журналіста на радіо. Також у нього є турботлива дружина і двоє діточок. І начебто здається, що все нормально і нічого не потрібно міняти. Але Алекс вирішує відмовитися від, хоч стабільною, але обридлої йому роботи і зануритися в світ стартапів. Це жорстокий і бездушний світ, де доводиться йти на великі жертви, віддаючи душевні і фізичні сили, лаятися з близькими, витрачати накопичені гроші.

Однак Алекс не збирається відступати перед труднощами, адже він чітко розуміє, чого хоче і буде прагнути до своєї мети до самого кінця. Серіал Корпорація Алекса / Стартап 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Зак Брафф, Річі Кін
В ролях: Еліша Хениг, Одісси Джеймс, Зак Брафф, Ку Сіркар, Джон Патрік Джордан, Джессіка Микайла Адамс, Надеж Огюст, Елеонора Коскі, Анджали Бімані

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress