Головним героєм цієї картини є Григорій Іванович Котовський, відомий червоний командир. У Жовтневої революції він брав безпосередню участь. Ось тільки багато обставин його життя і смерті оповиті пологом таємниці. У серіалі розповідається про юність Котовського. На дворі стоїть травень 1900 року, місто Кишинів. Григорій вчиться в сільськогосподарському училищі, а в моменти відпочинку він разом зі своїми дружками влаштовує різноманітні афери. Котовського хотіли виключити, але директор вирішив прилаштувати хлопця до поміщика. Григорій закрутив роман з його дружиною.

Незабаром до поміщика приїжджає родич з нареченою, і жінка бачить, що її залицяльника наречена сподобалася, внаслідок чого вона каже чоловікові, що Котовський вкрав її коштовності. Котовський робить безліч пограбувань, і його старий друг Олексій змушений займатися цими справами за наказом начальника жандармерії. Другий друг дитинства Віктор прибуває до Кишинева з Харкова, він есер, хоче завербувати Котовського. Серіал Котовський 1 сезон (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Віктор потрапляє до в’язниці, і Олексій випитує у нього плани і місце розташування Котовського. Тим часом по території Бессарабії прокочується ціла хвиля злочинів, і скоює їх лиходій представляється Котовським.

Режисер: Станіслав Назиров
В ролях: Владислав Галкін, Марина Александрова, Іван Стебунов, Олександр Макогон, Максим Лагашкін, Андрій Гусєв, Олександр Пашутін, Олексій Горбунов, Сергій Цепов, Володимир Симонов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress