Любов завжди грає з нами, кружляє голову і приходить в найнесподіваніший момент. Саме так і сталося з головними героями турецького серіалу «Кохання напрокат». Однак це зовсім не стандартна історія про закохану парочку, а барвиста комедія з елементами драми з несподіваним сюжетом, який ви тільки можете собі уявити. З’явився 2 сезон обіцяє бути ще більш інтригуючим, каверзним і цікавим, ніж попередній. Дефне – добра і чуйна дівчина з проблемної сім’ї, за якою їй доводиться доглядати практично поодинці. Батьки ще в ранньому віці кинули її разом з молодшою сестрою і старшим братом на піклування бабусі, яка і сама потребує особливого догляду.

Старший брат замість допомоги своєї працьовитої сестрі, яка змушена працювати офіціанткою в популярному ресторані, тільки додає їй мороки. Через своїх безглуздих захоплень він заборгував велику суму не дуже хорошим людям, що стало справжнім головним болем для люблячої і турботливої красуні на ім’я Дефне. Омер – стильний, привабливий і дуже багатий молодий бізнесмен, який просто до нестями закоханий у свою роботу. З бізнесом у нього все просто чудово, що робить його щасливим, але нескінченно засмучує рідну тітку, яка вже давно мріє знайти для нього вигідну партію.

Поки успішний трудяга Омер продовжує підкорювати нові горизонти у своїй кар’єрі, родичі підшукують для нього «ідеальну дівчину». Серіал Кохання напрокат 1-2 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Метін Балекоглу
Актори: Ельчин Сангу, Бариш Ардуч, Саліх Бадемчи, Синьому Озтюрк, Нергис Кумбасар, Левент Юльген, Осман Акджа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress